fbpx

Izolacja fundamentów pianą pur

Każdy fundament, także ten w najbardziej staranny sposób zaprojektowany i solidnie wykonany, narażony jest na działanie występującej w glebie wody, wilgoci, związków chemicznych o agresywnym charakterze. By zagwarantować stabilność budynku, zapobiec destrukcji jego elementów konstrukcyjnych wskutek korozji i ługowania betonu, karbonatyzacji stali, by zapobiec skutkom podciągania kapilarnego tj. powstawanie mostków cieplnych i ucieczka energii cieplnej (do 10% strat), zawilgocenie pomieszczeń, należy fundamenty zabezpieczyć.

Bardzo skuteczną i dającą bardzo dobre efekty metodą zabezpieczenia jest izolacja fundamentów  pianą pur. Zastygająca w kilka sekund poliuretanowa piana o strukturze zamkniętokomórkowej tworzy twardą, jednolitą i szczelnie przylegającą warstwę termo i hydroizolacyjną, odporną na ściskanie, działanie wody oraz przenikanie pary wodnej.

Izolacja fundamentów pianką pur to izolacja trwała, która spełni swoje zadanie przez wiele lat i tym samym zagwarantuje stabilność budynku o ile wykonana jest przez doświadczoną ekipę. Izoconcept, jako Autoryzowany Wykonawca kanadyjskiej piany ICYNENE, wykorzystuje najlepsze renomowane surowce, sprawdzony sprzęt i wiedzę zdobytą od producenta, by każdemu Klientowi dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Na wykonane prace udzielamy 25 letniej gwarancji producenta surowca. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów zamieszkujących Łódź i miejscowości w województwie łódzkie.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!