fbpx

Izolacja fundamentów pianą pur

Fundamenty, elementy konstrukcyjne odpowiadające za prawidłowe przenoszenie obciążeń statycznych oraz dynamicznych budynku są najbardziej narażone na działanie wilgoci i wody, dlatego ich zabezpieczenie powinno odbyć się z największą starannością i przy użyciu najlepszych materiałów. Ucieczka ciepła przez mostki termiczne (do 10% strat ciepła), degradacja ścian i osłabienie konstrukcji obiektu to tylko niektóre z problemów jakie mogą wystąpić na skutek źle zabezpieczonych fundamentów.

Materiałem, który bardzo dobrze nadaje się do izolacji fundamentów jest pianka zamkniętokomórkowa. Twarda, szczelna, trudnonasiąkliwa, nie tracąca swoich właściwości termoizolacyjnych w wilgotnym środowisku i zastygająca w kilka sekund – pianka pur otacza fundamenty szczelną warstwą i skutecznie chroni je przed negatywnym wpływem wody i wilgoci, przed pękaniem i powstawaniem szczelin, przez które ucieka ciepło.

Izolacja fundamentów pianką pur to izolacja trwała i spełniająca swoje zadanie przez wiele lat, o ile wykonana jest przez doświadczoną ekipę. Izoconcept, jako Autoryzowany Wykonawca kanadyjskiej piany ICYNENE, od lat wykorzystuje najlepsze renomowane surowce, sprawdzony sprzęt i wiedzę zdobytą od producenta, by każdemu Klientowi dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Na wykonane prace udzialamy 25 letniej gwarancji producenta surowca. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów zamieszkujących Łódź i miejscowości w województwie łódzkie.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!